Kniha návštev

Dátum 02.09.2013

Vložil Lenka s Ayrou

Titulok Gratulace

Odpovedať

Zdravíme na Slovensko,
koukám, že jste ale rychlící, tak blesková aktualita, musím si vzít příklad! :-) Ještě jednou gratuluju, skvělý výsledek!!! Dona je šikula a pro mě ještě štěňátko. Rádi jsme vás poznali! ;-)

Dátum 03.09.2013

Vložil Martin

Titulok Re:Gratulace

Odpovedať

Ďakujeme Lenka.
Tvoj psík ukázal všetkým ako sa má chovať na skúškách. Nie nadarmo sa stal víťazom skúšok a držiteľom titulu CACT!!! Blahoželáme.

Dátum 10.06.2013

Vložil Jana

Titulok D-cka

Odpovedať

Vsetko najlepsie Déčkam a nasmu Damonkovi k 1. narodeninam :)

Dátum 01.04.2013

Vložil dusan

Titulok asta

Odpovedať

dobry den,ja len som vas chcel informovat ze som majitelom fenky po aste z vasho odchovu a robi mi radost den co den ...

Dátum 01.04.2013

Vložil Martin

Titulok Re:asta

Odpovedať

Som veľmi rád,že ste zo šteniatkom spokojný. Prosím pošlite mi na vás email,prípadne foto fenky. Rád by som videl šteniatko. Moja adresa: MartinZatko@zoznam.sk, tel.0907/326 995 Ďakujem za príspevok.

Dátum 04.09.2011

Vložil Tomáš

Titulok Sv. Filip a Jakov

Odpovedať

Zdravím Vás. Stretli sme sa na dovolenke v Chorvátsku, škoda že nie skôr mohli sme o psoch podebatovať viac. Máte veľmi peknú stránku a samozrejme fenku. Ak budem mať niekedy cestu okolo Trnavy rád by som sa zastavil. S pozdravom Tomáš Krupa.
www.jazvecikystavace.webnode.sk

Dátum 08.09.2011

Vložil Martin

Titulok Re:Sv. Filip a Jakov

Odpovedať

OK. Budem rád keď ma prídeš navštíviť. Prosím ťa ,ale vopred mi zavolaj.

Dátum 12.08.2011

Vložil Sasa

Titulok navsteva

Odpovedať

Dobry den.Chcela by som sa informovat ohladom steniatok.Mala by som velky zaujem a objavila som vasu stranku ktora ma zaujala.tak sa chcem spytat kedy planujete najblizsi vrh.dakujem.

Dátum 13.08.2011

Vložil Martin

Titulok Re:navsteva

Odpovedať

Dobré ráno Sasa.

Vrh D plánujem v roku 2012 a otec šteniatok by mal byť Brilliant Shefis. Pravdepodobne krytie by som chcel uskutočniť na konci tohoto roka začiatkom decembra a šteniatka by sa mali narodiť február 2012 no všetko to záleží od fenky, kedy sa bude hárať. Potom šteniatka sú k odberu o dva mesiace po narodený. Takže ak by sa všetko podarilo tak ako si plánujem šteniatka by boli na odber marec-apríl. Pokiaľ by si chcela tak mi nechaj tel.kontakt a email a ja sa ozvem keď to bude aktuálne prípadne to oznámim na web.stránke. Pokiaľ by ťa ešte niečo zaujímalo tak mi napíš na email: MartinZatko@zoznam.sk

Dátum 12.06.2011

Vložil Natália L.

Titulok návšteva =)

Odpovedať

..ahoj, ak by bolo možné, rada by som sa na šteniatka prišla potom pozreť.. hovoril si myslím že po 6 týždnoch.